Back Up Copy 1wt X Online

אקסלנט אונליין

כך הכנו למעלה מ-4000 בני נוער לעבור את הגיבוש ולהתקבל ליחידה מובחרת.

גם כשהם הרגישו לבד ולא ידעו איך להתאמן ואיזה תרגילים לעשות.

מהבית, לבד ועם הכוונה אישית.

על תוכנית האימונים

תוכנית האימונים של אקסלנט כבר עזרה לאלפי מלש״בים בעשור האחרון להתקבל לכל היחידות של צה״ל. באמצעות שיטת האימונים המקצועית אשר נבנתה ע״י אנשי הכושר המובילים בארץ וקצינים בכירים בצה״ל, גיבשנו עבורכם תוכנית אימונים מקצועית שתכין אתכם פיזית ומנטלית לגיבוש הספציפי שלכם.

תוכנית אימונים אישית

תוכנית אימונים אישית ומקצועית עבור אותו הגיבוש הספיציפי שלך. כל גיבוש שם דגש על אלמנטים שונים, ולכן, בכדי להגיע מוכן לגיבוש שלך, חשוב להתאמן בצורה מדויקת.

סימולציות, סדנאות, ומחנות

כחלק מההרשמה שלך לתוכנית, תקבל כניסה לסימולציות ימי הסיירות, סדנאות מיוחדות שמועברים ע״י אנשי מקצוע, וכניסה למחנה האימונים – האירוע שיא לקראת ההצלחה שלך בגיבוש.

הרצאות ומפגשי זום מיוחדים

במשך התוכנית תקבלו כניסה למפגשי זום עבור מתאמני האונליין בלבד, שבהם נעביר לכם עדכונים ישר מהשטח, נראיין לוחמים, ותוכלו לשאול את כל השאלות הבוערות שלכם לקראת הגיבוש.

תוכנית עבודה מנטלית לקראת הגיבוש

תוכנית מנטלית בכדי לעזור לך להתמודד עם האתגרים ומשברים מנטליים בזמן הגיבוש. התוכנית נותנת מענה ספיציפי לאתגרים הצפויים לך בגיבוש.

ליווי אישי

כל מתאמן דורש יחס שונה, ולכן היחס האישי הוא חיוני בכדי שתצליחו. כל מתאמן בתוכנית אקסלנט אונליין מלווה ע״י מדריך מקצועי להכוונה ועזרה.

גישה לאימונים של אקסלנט

כאשר הנכם נמצאים באיזור, אנו נותנים לכם אפשרות להגיע לאימונים של הקבוצות שלנו הפרוסות ברחבי הארץ. כולל אימוני חוף לגיבושים ואימוני הקרוספיט שלנו.

עלות ההרשמה

Instance 1

אימונים, מחנות, וסדנאות

תוכנית האימונים הכי משתלמת! 

350₪ / לחודש

 • תוכנית אימונים אישית
 • תוכנית עבודה מנטלית
 • כניסה לסימולציות
 • כניסה למחנה גיבושים
 • גישה לסדנאות של אקסלנט
ליווי נוסף

למי שצריך את העוד קצת…

559₪ / לחודש

 • תוכנית אימונים אישית
 • תוכנית עבודה מנטלית
 • כניסה לסימולציות
 • כניסה למחנה גיבושים
 • גישה לסדנאות של אקסלמנט
 • פגישת זום אישית אחת לחודש עם מדריך צמוד

   חולצת אקסלנט מתנה לנרשמים דרך הקישורים למעלה!

אודות תומר פרזן – מנכ”ל אקסלנט

בשנת 2013, לאחר שש שנות שירות משמעותי בצבא התחלתי להתחרות בעולם הקרוספיט.אז הגעתי להבנה שישנה בעיה: בני נוער לא מתכוננים נכון לגיבושים, חושפים עצמם לחוסר מוכנות ופציעות. עם הניסיון בעולם הכושר ראיתי דרך אחרת שהכניסה אותי לכושר מטורף ומהר מאוד הדרך הפכה לשיטה מצליחה להכנת בני נוער לצבא – שיטת אקסלנט. זוהי שיטה שמשלבת תרגילים מעולם הכוח, מעולם הקרוספיט ותרגילים ספציפיים של יחידות מובחרות.באף שלב לא הפסקתי ללמוד, להתפתח, ולהשקיע . נסעתי להתאמן וללמוד מהטובים ביותר באירופה ובארה״ב, אפילו התייעצתי עם לוחמים מהנייבי סילס.כתוצאה מכך, בני הנוער שהתאמנו באקסלנט התחילו להתקבל לסיירות וליחידות מובחרות – אז הגיעו עוד ועוד פניות. לוחמים שרוצים להתכונן לימ״מ, לוחמים שרוצים להתקבל לשירות הבטחון הכללי לשלל תפקידים, ועשרות בני נוער שרוצים להתקבל ליחידות שהכי קשה להתקבל אליהם בצבא.בסך הכל הכנו בשנים האחרונות אלפי בני נוער לעבור את הגיבוש ולהתקבל ליחידת חלומותיהם. עזרנו לבני נוער חזקים וגם כאלו שהיו חלשים בהתחלה להתקבל לטייס, דובדבן, אגוז, מטכל, 669, שייטת, שלדג וכל יחידה שעולה בראש, עם אימונים מהבית, ועם הכוונה אישית וספציפית לגיבוש שלהם.העבודה שאנחנו עושים באקסלנט היא שליחות גדולה מאד ואני גאה ושמח כל יום מחדש לעזור לבני נוער שרוצים לתרום לאתגר את עצמם.

יש שיטה, שיטה שעובדת עם תוצאות מדהימות.

כך עברנו את הגיבוש

י’, שייטת 13

י׳ שעבר בהצלחה גיבוש שייטת והתקבל ליחידה ידע שיש לו חלום אחד, להגיע לשייטת.הוא לא ידע איך להשיג אותו ולא חשב שיש לו סיכוי. למרות זאת לא וויתר על החלום.בעזרת התמדה בתוכנית והכנה ספציפית לגיבוש צלח י׳ את המכשול ועבר בהצלחה את הגיבוש!

י’, שלדג

י׳, לוחם ומפקד בשלדג, הגיע אלינו שנתיים לפני הגיוס שלו ולא ידע בכלל מה זה חוסן מנטלי ולמה זה חשוב.אחרי תקופה לא קצרה י׳ התחזק תוך כדי האימונים ולמד ״לגלות״ את עצמו ובעזרת התוכנית ומעקב אישי הצליח לעבור גיבוש מטכל בהצלחה!

י’, התקבל לקורס טייס

י׳ התחיל קורס טייס לאחר שעבר גיבוש טייס בהצלחה ולבסוף שירת כקצין ביחידת יהל״ם.י׳ עבר הכנות ספציפיות לגיבושים ובתקופה הזאת הוא היה בכושר שיא שלו. י׳ לא פספס אף אירוע שלנו ונכח בכמה מחנות אימונים.״האימונים של אקסלנט שיפרו אותי מאד בפן המנטלי והפיזי בנוסף להכנות הספציפיות לימי הסיירות והגיבושים״.

ע’, דובדבן

ע׳ שהתקבל לדובדבן הגיע לתוכנית בכושר נמוך וללא אמונה שיוכל להשיג את החלום.לפני התוכנית הוא לא ידע איך לדחוף את עצמו לקצה והאם מה שהוא עושה זה נכון. בזכות ההתמדה של ע׳ בתוכנית הוא השתפר מאד הן בפן הפיזי והן בפן המנטלי והגיע להיות לוחם ומפקד ביחידת דובדבן!

ל’, מגלן

ל׳ ממגלן, מספר שאחד הדברים שהכי עזרו לו היה המחנה אימונים.עוד בתחילת התוכנית כאשר החל להתחזק ולעבוד ספציפית בפן הפיזי והמנטלי עבדנו עם ל׳ באופן ספציפי על מנת להכין אותו בצורה הטובה ביותר.כאשר הגיע למחנה אימונים הבין איך לתרגם את כל מה שרכש בתוכנית להתמודדות במצבי קיצון מול אנשים שלא הכיר.

ג’, עוקץ

ג׳, לוחם ומפקד בעוקץ, התחיל את התוכנית כבחור שהתקשה מאוד בריצות.דרך האימונים והשיפור הפיזי התחזק גם הבטחון העצמי של ג׳ והאמונה העצמית בפרט.״האימונים באקסלנט הכינו אותו ספציפית לגיבוש ולאתגרים בשירות״.תקשיבו לטיפים של ג׳

ואם אתם עדיין לא בטוחים….שבוע ניסיון חינם!

תוכנית זו אינה מתאימה לכל אחד.לכן, אם אתם רוצים לבדוק אם אתם מתאימים תקבלו את שבוע ניסיון באקסלנט אונליין.אתגר בן ארבעה ימים שיאפשר לכם להתנסות בחלק מהתכנים של תוכנית האימונים.אימונים אלו כוללים אימוני גיבוש מטכ״ל, גיבוש שייטת 13, וגיבוש טייס. וכבונוס נוסף, אימון עבודה מנטלית.

כל הזכויות שמורות לאקסלנט בע״מ, אקסלנט אונליין©️ 2022

פנייה ב- Whatsapp

השאירו פרטים ותקבלו את המדריך ב12 שעות הקרובות