הקמנו את אקסלנט בשביל אנשים עם מוטיבציה גבוהה ויכולות טובות, המטרה היא לאפשר לחבר’ה האיכותיים להגיע למקומות שהם שואפים אליהם ולהנגיש להם מסגרת בה היכולות וההתמדה שלהם יהיו המדד לקבלה ליחידה מובחרת ולא מזל וקומבינות.

אלדד לוי.

מנהל, וממייסדי אקסלנט.

סטטיסטיקה

בוא נדבר מספרים

0 +
עוברי גיבוש מטכ״ל / שלד״ג / 669
0 +
שייטים בשירות
0 +
פרחי טיס
0 +
משרתים ביחידות הקומדו
מעבר ימי סיירות 95%

אקסלנט מגדילה את סיכויי ההצלחה שלך!

0 +
שייטים בשירות
0 +
עוברי גיבוש מטכ״ל / שלד״ג / 669
0 +
פרחי טיס
0 +
משרתים ביחידות הקומדו

הכר במניע

תתחקר ותגלה מה המניע אותך לביצוע כל משימה בחיים.
מאחורי כל פעולה קיים מניע. סיבה דוחפת שתקח אותך לעזאזל ובחזרה. אבל אם אתה לא יודע מה ה״למה״ שלך, לא יהיה לך כוח לדרך. לפני שתתחיל לעבוד, קודם הכר במניע שלך, ואז תעבור לשלב הבא...

עבודה קשה

שום דבר בעל משמעות בחיים לא קל, אין תחליף לעבודה קשה.
השגת המטרה שלך צריכה להיות קשה! ככל שזה קשה יותר, כך הסיפוק יהיה יותר משמעותי. אין דבר כזה ״ה5 צעדים הפשוטים להצלחה.״ תעלה על המגרש. תשקיע דם, עבודה קשה, דמעות וזיעה.. ותהיה מוכן לקרוע את התחת!

ללמוד או לנצח

אין כזה דבר להפסיד או להכשל. אם אתה לא מצליח ומשיג את המטרה, עליך לתחקר וללמוד.
לאחר כל ניסיון עליך או להכריז על ניצחון או לשבת וללמוד כיצד לשתפר. לכן, כישלון אינו קיים, רק צמיחה. כלוחמים, אנו תמיד נחזור חזק יותר מאשר הניסיון הקודם, אבל זה יהיה בזכות הגישה המנצחת שלנו.

פוסטים אחרונים

המלצות

בוגרים מספרים

תקשיבו ללמעלה מ-4,000 מתאמנים שסיימו את תכניית האימונים השנתית

אקסלנט בשבילי היה נקודת מפנה בחיים מהאימון הראשון שהבנתי שאני לא קרוב למי שאני רוצה להיות. כל אימון לקח אותי לקצה וזה רק חיזק אותי גם פיזית ובעיקר מנטאלית לקראת צהל בכלל ולגיבושים בפרט.
מ'
גדס"ר גבעתי
אקסלנט מסגרת מעולה לשיפור הכושר והתדמית המנטלית. באקסלנט שמרתי על רמת כושר מעולה עקב שלושה אימונים בשבוע. האימון באקסלנט מחזק גם את הפן המנטלי בעקבות המחנות הסימולציות והאימונים. אבל בגדול אקסלנט זה משפחה, כל הצלחה של מישהו מהקבוצה מרגיש כאילו זאת הצלחה גם שלך.
א'
מתגייס לצנחנים
מאז שהצטרפתי לאקסלנט הבנתי למה אני עושה כל דבר שאני עושה גם באימונים וגם בחיים וזה גרם לי להצליח יותר בכל מיני תחומים. האימונים שיפרו לי את הכושר הפיזי והמנטלי ואני בטוחה שאגיע למקומות גבוהים בצבא בזכות האימונים.
נ'
חניכה בקבוצה
בזכות אקסלנט, הכושר שלי עלה בטרוף. התחזקתי מאד מנטלית ומוסר העבודה שלי השתפר. אקסלנט הכין אותי בצורה הטובה ביותר לכל מיון צבאי עם תמיכה, הומור ורצינות.
ק'
עבר גיבוש מטכ"ל

רוצה להצטרף?

אקסלנט מזמינים אותך לשני אימוני ניסיון מתנה, ללא שום התחייבות, בקבוצה הקרובה לביתך.

השאירו פרטים ותקבלו את המדריך ב12 שעות הקרובות