קבוצת הכושר הקרבי המובילה בישראל

אקסלנט שמה לה למטרה לאפשר לחבר'ה איכותיים עם מוטיבציה גבוהה ויכולות טובות להגיע למקומות שהם שואפים אליהם, וגם לשאוף הכי גבוה שרק אפשר. האימונים באקסלנט נועדו להפוך את יכולת ההתמדה ואת כח הרצון למדד העיקרי לקבלה ליחידות המובחרות. 

למה אקסלנט

אחוזי הקבלה הגבוהים ביותר ליחידות המובחרות

עם למעלה מ-2,300 בוגרים ואחוזים שאין כדוגמתם באף קבוצה בארץ במעבר גיבושים וימי סיירות והגעה ליחידות הקצה הנחשקות ביותר, אקסלנט היא הבחירה הבטוחה עבור מי שרוצה להגדיל את סיכויי הקבלה שלו ומוכן לעבוד קשה לשם כך. יש לכם הזדמנות, אל תפספסו אותה.

צוות המאמנים המיומן והמנוסה ביותר בארץ

כקבוצה המובילה בישראל, צברנו ידע וניסיון ייחודיים שמאפשרים לנו לתת לכם את הכלים המתאימים להשגת המטרה ביעילות שאין שני לה. הצוות שלנו מורכב מבוגרי המערכת האיכותיים ביותר, ועובר הכשרות וסמינרים ייעודיים על מנת לאפשר לו להביא אתכם לקצה.

ימי שיא מיוחדים ודגש על כושר מנטאלי

באקסלנט אנו מבצעים מדיי שנה מגוון עצום של ימי שיא: הרצאות ייחודיות, מסעות, סימולציות של ימי הסיירות והגיבושים, מחנות, סדנאות ועוד ועוד. אנו עובדים כל העת על מנת לחדש ולהוסיף, ולתת לכם את הכלים הטובים ביותר להצליח. אל תגידו "יהיה בסדר", תעשו שיהיה הכי טוב.

את מי אנחנו מחפשים?

באקסלנט קבוצות ייעודיות לגברים, נשים ולנוער, שמסייעות לאיכותיים ביותר להגיע למקומות שבהם ישגשגו. אם אתם רוצים לבנות את עצמכם, כלוחמים אמיתיים, להשפיע על השירות שלכם ועל החיים שלכם, להצטרף למסגרת שעושה לכם טוב מבחינה פיזית ומנטאלית או לשפר את הדימוי העצמי שלכם, אקסלנט יכולה לסייע לכם. אתם תצטרכו לעבוד קשה, באופן עקבי ושיטתי, ובלי הנחות, אבל יחד איתנו, אתם תראו שגם השמיים הם לא הגבול.

אקסלנט תעזור לכם לשפר את היכולות הפיזיות והמנטאליות שלכם, להכיר את התרגילים של ימי הסיירות והגיבושים (וללמוד כיצד לצלוח אותם!), להבין כיצד המגבשים עובדים, לפתח כח רצון, יכולת התמדה וביטחון עצמי שיביאו אתכם לשגשוג לא רק בצבא אלא כל החיים.

לוחמים מספרים

כקבוצת הכושר הקרבי המובילה בישראל, הכשרנו אלפי בוגרים ששירותו ומשרתים עדיין ביחידות החוד של צבא ההגנה לישראל. אלו מעידים על התרומה העצומה של אקסלנט להצלחתם. אנו מזמינים אתכם לקרוא את המילים שמקצתם כתבו והקליטו.

א', אגוז

א׳ ששירת ביחידת אגוז כלוחם ומפקד
הגיע אלינו אחרי שעסק מספר שנים בספורט.
הוא הבין שהוא צריך לשנות משהו בדרך שהוא מתכונן לצבא במישור הפיזי והמנטלי והעיסוק בספורט פשוט לא מתאים לזה.
״למדתי להיות לוחמני ולעמוד על מקום שלי אבל גם להיות בן אדם טוב ולא להיות גס רוח תוך כדי שאתה עושה את זה״

י', שייטת 13

י׳ שעבר בהצלחה גיבוש שייטת והתקבל ליחידה ידע שיש לו חלום אחד, להגיע לשייטת.
הוא לא ידע איך להשיג אותו ולא חשב שיש לו סיכוי. למרות זאת לא וויתר על החלום.
בעזרת התמדה בתוכנית והכנה ספציפית לגיבוש צלח י׳ את המכשול ועבר בהצלחה את הגיבוש!

ל', מגלן

ל׳ ממגלן, מספר שאחד הדברים שהכי עזרו לו היה המחנה אימונים.
עוד בתחילת התוכנית כאשר החל להתחזק ולעבוד ספציפית בפן הפיזי והמנטלי עבדנו עם ל׳ באופן ספציפי על מנת להכין אותו בצורה הטובה ביותר.
כאשר הגיע למחנה אימונים הבין איך לתרגם את כל מה שרכש בתוכנית להתמודדות במצבי קיצון מול אנשים שלא הכיר.

סטטיסטיקה

בוא נדבר מספרים

0 +
עוברי גיבוש מטכ״ל / שלד״ג / 669
0 +
שייטים בשירות
0 +
פרחי טיס
0 +
משרתים ביחידות הקומדו
מעבר ימי סיירות 95%

אקסלנט מגדילה את סיכויי ההצלחה שלך!

0 +
שייטים בשירות
0 +
עוברי גיבוש מטכ״ל / שלד״ג / 669
0 +
פרחי טיס
0 +
משרתים ביחידות הקומדו